logo

گروه صنعتی های وین

گروه صنعتی (های وین) فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه طراحی ، تولید ، فروش و نصب آغاز نمود و توانست در طی این مدت با عنایت به لطف پروردگار و بهره وری از گروهی های مجرب در تولید و نصب و فروش نیاز مشتریان عزیز با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام رساند.
sale{a}hiwinco.ir
09124782158
 

پک دزدگیر کلاسیک سیمکارتی

پک دزدگیر کلاسیک سیمکارتی

3,330,000 تومان

محتویات پک دزدگیر کلاسیک سیمکارتی

  • دزدگیر کلاسیک Z4 ULTRA یک عدد
  • ریموت کنترل ضد هک دو عدد
  • تلفن کننده سیم کارتی G1 ULTRA یک عدد
  • باتری ۱۲ ولت خشک یک عدد
  • چشمی مادون قرمز کلاسیک آلفا یک عدد
  • بلندگوی دزدگیر اماکن یک عدد
  • جعبه بلندگوی فلزی یک عدد
اشتراک گذاری:
توضیحات

توضیحات

دزدگیر اماکن امروزه نقش انکار ناپذیری در برقراری امنیت محیط و آسایش ساکنین دارد. امروزه سیر تکامل سیستم اعلام سرقت تجهیزات جدیدی را به یازار معرفی کرده است. با نصب دزدگیر اماکن در محیط شخصی و یا سازمانی میتوان تا حد قابل قبول از وقع جرم جلوگیری کرد. پک دزدگیر سیمکارتی کلاسیک یکی از جدید ترین و با کیفیت ترین دزدگیر اماکن بشمار میرود و مورد استقبال عموم مردم ایران و کشور های خاور میانه قرار گرفته است.

پک دزدگیر کلاسیک سیمکارتی

دزدگیر های سیمکارتی رفته رفته جای خود را به دزدگیر های سنتی داده اند. با قابلیت گزارش هوشمند میتوان از تمامی رخداد ها مطلع شد. تمامی ورود و خروج ها به ساختمان به اطلاع مدیران سیستم خواهد رسید. پک دزدگیر کلاسیک سیمکارتی علاوه بر امکانات امنیتی قابلیت های دیگری نیز دارد. امکان ارسال فرمان جک پارکینگ برای 50 نفر وجود دارد. همچنین میتوان جهت کنترل روشنایی ساختمان از این سیستم استفاده کرد. در محیط های صنعتی و یا روستایی امکان ارسال فرمان آبیاری و یا کنترل دستگاه های صنعتی از راه دور وجود دارد.

اپلیکیشن دزدگیر کلاسیک سیمکارتی

همانند تمام دزدگیر های سیمکارتی روشن و خاموش کردن سیستم از طریق ریموت کنترل صورت میگیرد. گاهی اوقات که از محیط دور هستیم و یا برد ریموت کنترل دزدگیر پاسخگو نیست با نصب نرم افزار دزدگیر کلاسیک روی گوشی هوشمند تان میتوانید کلیه امکانات سیستم را کنترل نمائید.
دانلود نسخه اندروید دزدگیر کلاسیک
دانلود نسخه ios دزدگیر کلاسیک

گارانتی دزدگیر اماکن کلاسیک

پک دزدگیر کلاسیک سیمکارتی دارای ۱۲ ماه گارانتی طلایی  میباشد. از لحظه نصب دزدگیر میتوان شماره سریال دستگاه را به سرشماره واحد خدمات و گارانتی ارسال کرد. تا گارانتی محصول بطور رسمی در سایت خدمات کلاسیک ثبت شود. بهر حال کارنامه سی ساله این محصول در ایران نشان گر کیفیت بالا و عدم خرابی آن است.

امنیت دزدگیر کلاسیم سیمکارتی

پک دزدگیر کلاسیک سیمکارتی علاوه بر امکانات نرم افزاری از امنیت بالایی نیز برخوردار است. ریموت دزدگیر کلاسیک z4 از نوع کد هاپینگ بوده و ضد هک میباشد. امکان هر گونه دستکاری و کپی کردن از ریموت ها به هیچ وجه وجود ندارد. همچنین با قابلیت گزارش گیری، میتوان از وضعیت ورودی و خروجی های سیستم حتی در حالت غیر فعال مطلع شد.

دیگر قابلیت های پک دزدگیر سیم کارت خور

یکی از ویژگی های این بسته دزدگیر قابلیت کاربردی نامگذاری زون ها است. بطور مثال میتوان برای مناطق مختلف منزل نامگذاری کرد. مثلا چشمی اتاق خواب، چشم دزدگیر آشپزخانه، چشم درب ورودی. در نسخه جدید پشتیبانی از زبان فارسی به طور کامل و دقیق طراحی و پیاده سازی شده است. متن پیام ها از طریق مدیر سیستم حتی به صورت پیامکی از راه دور نیز قابل تغییر است. جدید ترین پک دزدگیر کلاسیک سیمکارتی از تاریخ شمسی نیز پشتیانی میکند. گزارش ۲۰۰ واقعه اخیر  بطور کامل به مدیران سیستم  خواهد رسید. این سیستم قابلیت اتصال به رله های کنترل فرمان صنعتی، فرمان پمپاژ آب در باغداری، باز و بسته نمودن درب پارکینگ، کنترل روشنایی محیط و… را دارد. آخرین بروز رسانی نرم افزاری این دستگاه بتازگی انجام شده است. هشدار قطع خط تلفن از جدید ترین ویژگی های این دزدگیر سیم کارتی بشمار میرود.

دلایل برتری دزدگیر کلاسیک

۳۵ سال حضور موفق در بازار
کیفیت برتر و امنیت بالا
متناسب با هر بودجه
کنترل کیفی دقیق و کیفیت ساخت مطلوب
خدمات پس از فروش دزدگیر کلاسیک معتبر است
پشتیبانی آنلاین و فنی