logo

گروه صنعتی های وین

گروه صنعتی (های وین) فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه طراحی ، تولید ، فروش و نصب آغاز نمود و توانست در طی این مدت با عنایت به لطف پروردگار و بهره وری از گروهی های مجرب در تولید و نصب و فروش نیاز مشتریان عزیز با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام رساند.
sale{a}hiwinco.ir
09124782158
 

طراحی دکوراسیون

طراحی و یا تغییر دکوراسیون

معنی و مفهوم دکوراسیون در لغت نامه فارسی آراستن، چیدمان و مرتب کردن و نظم دادن میباشد. وقتی که صحبت از تغییر دکوراسیون داخلی می‌شود منظور تغییر در نحوه چیدمان و انتخاب مناسب وسایل قسمت های مختلف خانه از جمله قسمت پذیرایی و آشپزخانه ،نشیمن ،اتاق ها ، دستشویی و حمام  می باشد.

با توجه به مطرح شدن و اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی برای حفظ آرامش و تغییر روحیه افراد دیگر طراحی دکوراسیون محدود به خانه‌های مسکونی نیست و در دفاتر کاری، فروشگاه ها، مغازه ها، بیمارستان ها، هتل ها و غیره هم از قوانین مختلف طراحی دکوراسیون داخلی استفاده میشود.

طراحان دکوراسیون منازل

طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگ‌سازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه می باشد. خصوصا در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون داخلی منزل می‌توان این فضا را بهینه سازی کرد و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ ها و وسایل، جلوه‌ گری آنها را بیشتر کرد.

نقل مکان به خانه های جدید همیشه برای افراد یک خانه پر از هیجان و جذابیت است، اما گاهی اوقات نحوه چیدمان دکوراسیون خانه تبدیل به یک دغدغه برای افراد آن خانه، خصوصا خانم خانه می شود و شما باید تصمیم بگیرید که وسایل خود را در محیط جدید و فضایی که مشاهده می کنید به چه نحوی چیدمان کنید تا یک فضای مناسب را فراهم بیاورید و طوری طراحی دکوراسیون خانه را انجام دهید که بازتابی از شخصیت و احساس و سلیقه شما باشد.

طراحان دکوراسیون تجاری

امروزه دفاتر تجاری به قلب شرکت های امروزی تبدبل شده است. اولین چیزی هر کسب و کاری باید در نظر داشته باشد یک دفتر تجاری با طراحی مناسب و کاربرپسند می باشد. هر نوع شغلی نیازمند طراحی خاص خود می باشد.
دکوراسیون دفتر تجاری یا واحد تجاری متفاوتی که بتواند چشم هر بیننده را به خود جذب کند مزیت رقابتی مهمی محسوب میشود و قطعا شما را با موفقیت بیشتری روبرو خواهد کرد.
این مکان های تجاری متناسب با نوع فروش محصولاتشان، به طراحی دکوراسیون تجاری می پردازند و سبک های مختلفی را برای آن انتخاب می کنند.

رضایت شما از همکاری با ما افتخار ماست
87

مشتریان راضی

841

طراحی خط فکری مشتری

854

تغییر دکوراسیون

محصولات مورد تایید های وین: